O NÁS

Markéta Bilasová

Markéta Bilasová

Projekt tanečního studia vznikal s cílem vybudovat novodobou taneční historii ve Frýdku-Místku a nabídnou všem zájemcům o tanec prostředí, které bude splňovat vysoké požadavky na taneční přípravu, jak na profesionální či amatérské úrovni. Taneční studio působí na trhu již 15.rokem a za tuto dobu prošlo kurzy a skupinami stovky tanečníků z města i okolí. Nabízíme taneční výuku začátečníkům i pokročilým, dětem i dospělým. Našim hlavním zaměřením je DISCO DANCE a STREET DANCE, dále pak nabízíme kurzy LATINSKOAMERICKÝCH TANCŮ, MODERNÍHO DANCE, BREAK DANCE i GYMNASTIKY PRO TANEČNÍKY.

Taneční studio DANCEPOINT se nachází v centru Frýdku na Růžovém pahorku, jen několik minut pěšky od Zámeckého náměstí. V prostorech o rozloze 450 m2 se nachází taneční sál o rozměrech 226 m2 se zrcadly, plovoucí podlahou, klimatizací, hudební aparaturou, wi-fi připojením a zázemím k odpočinku. Graffiti výzdobu studia vytvořili talentovaní umělci. Vstupní část a předsálí tanečního studia prošlo v roce 2014 pod dozorem architekta výraznou rekonstrukcí.

Výuku tance v DANCEPOINTU vedou místní lektoři, ale také špičky taneční scény z Ostravy. Jednatelkou studia je i jeho zakladatelka Mgr. Markéta Bilasová.

Naše mise

Naším dlouhodobým mottem je “ MILUJ A TANCUJ”

Chceme své nadšení a vášeň pro tanec předávat všem zájemcům v širokém okolí. Dlouhodobě pracujeme na zvýšení kvality tanečního prostřední, ale také kvalifikaci našich lektorů. V průběhu roku můžete vidět a nechat se inspirovat našimi tanečníky na mnoha kulturních a komerčních akcích: Advent ve městě, Sweetsen fest, Projekt 12 Kultury FM, sportovní den Nemocnice Frýdku-Místku, sezónní otevření Aquaparku, ples Charita FM, večírek ČSAD, Festival v ulicích v rámci Colours of Ostrava, Beats for Love, taneční doprovod skupiny Holki na koncertě Michala Davida, ples Sokolovna, pouť Rádio ČAS a další.

29. dubna 2015 jsme poprvé v historii města dostali Frýdek-Místek na taneční mapu v rámci MEZINÁRODNÍHO DNE TANCE, který jsme oslavili spolu 350 tanečníky a pořádali ve spolupráci s KulturouFM.

Každý rok pořádá studio veřejnou ZÁVĚREČNOU TANEČNÍ SHOW – letos k 14. výročí vzniku studia, která se konalo ve vyprodaném kině Vlast a to 21.června 2019 od 17.00.

TANCEM PROTI ZÁVISLOSTEM – projekt tanečního studia v září 2013 se kterým studio navštívilo většinu základních a středních škol ve Frýdku-Místku a formou přednášek a ukázek tance upozornilo na problematiku sociálních sítí, alkoholu a drog a snažilo se děti a mládež vyzvat k lepšímu trávení svého volného času tancem.

 

Proč my?

ŘÍKALI O NÁS