PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Typ kurzu:Tábor 6-12 let 
Typ kurzu:Začátečníci 

Každoročně pořádáme ve Frýdku-Místku vyhlášené příměstské tábory s taneční výukou. Denní program je velmi pestrý, kromě tance obsahuje dostatek dalších her a kreativních činností. Na základě velkého zájmu a obsazené kapacity v minulém roce jsme letos nově přidali třetí pětidenní turnus. Rezervujte svým dětem příměstský tábor jednoduše v rezervačním systému s možností online platby.

 

Foto z 1. TURNUSU ZDE!

 

Čestné prohlášení ke stažení ZDE.

4

Termíny

Turnusy jsou pětidenní vždy pondělí-pátek od 8:00 do 16:00 
(dle dohody je možný i dřívější příchod)

18.7.-22.7.2022

25.7.-29.7.2022

8.8.-12.8.2022

Místo

Frýdek-Místek, Růžový pahorek 549

Skvělé zázemí Tanečního klubu Dancepoint a podle počasí také výlety a hry ve venkovních lokalitách ve Frýdku-Místku a okolí.

Vhodné pro děti

Ve věku 6-12 let, vhodné i pro úplné taneční začátečníky. Vaše děti zažijí týden plný tance, celotáborové tematické hry, celodenní promyšlený program a především nová přátelství.

Na všechny turnusy je zajištěn pedagogický dozor a kvalifikovaný tanečník. Dětem se z našich táborů nechce odpoledne domů.

Program

Pod dohledem školených a zkušených lektorů probíhá taneční výuka 2-3x denně, program je vhodný i pro úplné začátečníky. Mimo taneční náplň má každý turnus své téma, které se prolíná celým týdnem.

V předešlých ročnících to bylo například Cestování kolem světa, Harry Potter, Superhrdinové, Hollywood apod. Letošní novinkou je 1 noc ve studiu s dobrovolným přespáním. Pokud to umožní počasí, proběhne část her, program a část tanečních tréninků s přenosným reproduktorem ve venkovních lokalitách.

Vydáme se k řece Ostravici, do Faunaparku, zámeckého parku, na hřiště apod. Závěrečná páteční show nejen pro rodiče se uskuteční na náměstí Svobody v Místku.

Strava

Je zajištěna 3x denně, a to 1 teplý oběd v restauraci a 2 svačiny. Pitný režim po celý den je samozřejmostí.

Cena 

2 990 Kč / 1 dítě se stravou za 5 dní s týmovým tričkem

2 750 Kč / 1 dítě se stravou za 5 dní bez týmového trička

Příspěvek zdravotní pojišťovny je 500 Kč až 1500 Kč

Více k příspěvku pojišťovny a zaměstnavatele

Zrušení v případě nemoci a další podmínky

Více ve všeobecných podmínkách

Seznam termínů kurzu

Reference našich zákazníků

Další reference