DISCO DANCE DĚTI soutěžní tým

Typ kurzu:Děti 8-11 let 
Typ kurzu:Mírně pokročilí  •  Pokročilí 

Taneční styl DISCO DANCE je jedním z nejnáročnějších rytmických tanců. Základem tohoto tance je skvělá fyzická kondice, co největší rozsah a obrovské nasazení. Choreografie se vyznačuje především kombinací rychlých pohybů rukou a nohou, póz, otoček, gymnastických prvků a skoků. V současnosti se v choreografiích také velmi často využívá propojení DISCO DANCE s jinými tanečními styly. Neméně důležitou součástí je také výrazné líčení a krásné třpytivé kostýmy, které umocňují celkový dojem z tohoto tance. V průběhu roku s tanečníky připravujeme vystoupení na vánoční show a závěrečnou taneční show. Tyto tréninky slouží jako příprava na soutěže. Soutěžní tým se účastní reprezentativních vystoupení a ligových soutěží CZECH DANCE MASTERS, TANEČNÍ SKUPINY ROKU a pohárových soutěží a má povinnou gymnastickou průpravu 1 hod týdně. Výuka je uzpůsobená pro individuální i skupinový pohybový rozvoj. Soutěžní tým trénuje 3x týdně (2x týdně trénink + gymnastika) a během soutěží mají i přípravné soustředění a tréninky navíc, které jsou již v ceně členství.

V DISCO DANCE je u nás možnost věnovat se také kategoriím sólo, duo, malá skupina a formace.

Na všechny lekce v kategorii DĚTI a JUNIOŘI nabízíme sourozeneckou slevu pro druhé dítě ve výši 50%. U dítěte, kde budete tuto slevu uplatňovat, zaškrtněte tuto volbu u rezervace. 

*Skončil nám týden otevřených dveří 6.-10.9 2021, který navštívilo 271 zájemců, moc děkujeme! Pro ty z vás, kteří v tento termín nemohli nebo se nestihli přihlásit, ještě mohou v průběhu celého září přijít do tanečního studia a vyzkoušet si trénink. Zavolejte nám dopředu, my vám poradíme s výběrem lekcí nebo se rovnou zastavte, slečny na recepci vám také rády pomohou vybrat správnou lekci*

PONDĚLÍ, ČTVRTEK 17-18 (ROZPIS LEKCÍ A PLATEB NALEZNETE V KALENDÁŘI NÍŽE PO KLIKNUTÍ NA KONKRÉTNÍ DATUM)

Seznam termínů kurzu

Podobné kurzy

Reference našich zákazníků

Další reference