Nový rezervační systém

20. 07. 2021

V loňském roce jsme spustili nový rezervační systém, přes který se pohodlně přihlásíte ke svému účtu, rezervujete si lekci, kterou chcete a můžete také sledovat docházku vašich dětí či vynaložené výdaje za sport.

Rozvrh, který je spojený s rezervací naleznete u jednotlivých kurzů.

Jak si vybrat lekci, na kterou se chcete rezervovat nebo své dítě?

V sekci NABÍDKA nejdříve použijte filtr dle věku a zobrazí se vám nabídka lekcí pro tuto věkovou kategorii. Pokud v této věkové kategorii máme více stylů tance, můžete se registrovat na všechny tuto lekce. U některých lekcí pak naleznete informaci, zda se jedná o hobby formu lekcí (jednou týdně) či soutěžní formu lekcí (tanečníci mimo své lekce mají i soustředění během víkendu a soutěžní přípravu na pohárové a oficiální taneční žebříčky)

Jak se přihlásit a provést rezervaci?

Aby jste se mohli na jakoukoliv lekci v našem studiu rezervovat místo, musíte nejdříve provést Přihlášení v rozvrhu u vybraného kurzu. K tomu je nutno zadat email a kontaktní údaje. Jméno zadáváte vždy osoby, která se bude lekce účastnit (to znamená v případě dětí – neuvádíte jméno rodiče do Přihlášení). Po přihlášení jen kliknete na kurz v rozvrhu a provedete Rezervaci místa. Potvrzení o rezervaci vám přijde do emailu.

Nevíte si rady, nebo vám něco není jasné. Zavolejte nám nebo napište na kontakty uvedené níže. Jsme tady pro vás!

Reference našich zákazníků

Další reference