TANCUJTE S NÁMI ONLINE

Vážení rodiče a tanečníci,
od pondělí 12. 10. musíme opět fyzicky pozastavit činnost tanečního studia, a to již podruhé v tomto roce. Bohužel tyto nucené pauzy neuvádí v jednoduchou situaci jak nás, tak ani naše tanečníky, se kterými bychom pilně pracovali na zlepšení tanečních dovedností, nebo v některých případech již na soutěžních choreografiích. Proto jsme se rozhodli, že byť se nemůžeme potkávat osobně, chceme se s Vámi vídat virtuálně, a to hned od pondělí 12. 10. Do online prostředí tak převádíme všechny kurzy, otevřené lekce a speciální lekce, a to až do odvolání opatření, které nám zakazují se setkávat v našem studiu.

Co to pro Vás znamená?
Je potřeba si stáhnout aplikaci Zoom, odzkoušet ji a pouze vyčkat na email s odkazem, pomocí kterého se k lekci připojíte. Tanečníkům, kteří mají zaplacený kurz, bude odkaz zaslán automaticky, a to na kontaktní email. V případě otevřených lekcí a speciálních lekcí, které navštěvujete na základě zakoupené permanentky nebo jednorázového vstupu, je potřeba vždy provést registraci na webu a uvést tak email, kde má být odkaz zaslán. Návod k obsluze Zoomu.

Věříme, že i přes možné prvotní technické těžkosti s námi zůstanete a podpoříte nás v činnosti, kterou pro Vás vykonáváme již dlouhých 15 let. My se na oplátku budeme snažit online lekce maximálně přiblížit lekcím u nás ve studiu.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na tel. 602 687 496.

Budeme se na Vás těšit!
Tým Tanečního Studia DANCEPOINT