NAŠE ÚSPĚCHY

SOUTĚŽNÍ SEZÓNA 2020 – ? x MEDAILOVÉ UMÍSTĚNÍ

CZECH DANCE MASTERS 2020  – OFICIÁLNÍ TANEČNÍ ŽEBŘÍČEK ČESKÉ REPUBLIKY

(? x medailové umístění: ? místo)

22. 3. Opava Regionální kolo

18. 4. Olomouc Zemské kolo Morava (STREET DANCE – JVK)

1.-2. 5. Bohumín Zemské kolo Morava (DISCO DANCE)

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2020 – POSTUPOVÁ SOUTĚŽ

(? x medailové umístění: ? místo)

11. 4. Třinec Regionální kolo

25.-26. 4. Zlín Zemské kolo Morava

 

O STODŮLECKOU RŮŽI 2020, 25. 1. Praha – POHÁROVÁ SOUTĚŽ

(2 x medailové umístění:  1 x 1. místo,  1 x 2. místo)

HIP HOP DUO JVK ELITE Sikorová-Kukuczková – 1. MÍSTO

HIP HOP MALÁ SKUPINA JVK ELITE – choreografie SISTERS – 5. MÍSTO

DISCO DANCE DUO DVK ELITE Střížová-Kavková – 2. MÍSTO

 

SOUTĚŽNÍ SEZÓNA 2019 – 16 x MEDAILOVÉ UMÍSTĚNÍ (9 x STŘÍBRO, 7 x BRONZ)

CZECH DANCE MASTERS 2019  – OFICIÁLNÍ TANEČNÍ ŽEBŘÍČEK ČESKÉ REPUBLIKY

(8 x medailové umístění:  4 x 2. místo, 4 x 3. místo)

31. 3. Opava Regionální kolo (STREET DANCE, DISCO DANCE)

STREET DANCE HOBBY MALÉ FORMACE DVK – choreografie ČASY SE MĚNÍ –  3. MÍSTO

STREET DANCE HOBBY FORMACE JVK – choreografie SQUAD – 5. MÍSTO

STREET DANCE EXTRALIGA MALÉ FORMACE HVK – choreografie FEMINA – 2. MÍSTO

DISCO DANCE HOBBY MALÉ FORMACE DVK – choreografie DON’T STOP THE PARTY – 2. MÍSTO

DISCO DANCE HOBBY MALÉ FORMACE JVK – choreografie LITTLE MIX  – 2. MÍSTO

13. 4. Olomouc Zemské kolo Morava (STREET DANCE)

STREET DANCE HOBBY FORMACE JVK – choreografie SQUAD – 12.-13. MÍSTO

STREET DANCE EXTRALIGA MALÉ FORMACE HVK – choreografie FEMINA – 7. MÍSTO

14. 4. Olomouc Zemské kolo Morava (STREET DANCE)

STREET DANCE HOBBY MALÉ FORMACE DVK – choreografie ČASY SE MĚNÍ –  9. MÍSTO

8. 5. Bohumín Zemské kolo Morava (DISCO DANCE)

DISCO DANCE HOBBY MALÉ FORMACE DVK – choreografie DON’T STOP THE PARTY – 3. MÍSTO

DISCO DANCE HOBBY MALÉ FORMACE JVK – choreografie LITTLE MIX – 2. MÍSTO

25. 5. Praha Mistrovství ČR (DISCO DANCE)

DISCO DANCE HOBBY MALÉ FORMACE DVK – choreografie DON’T STOP THE PARTY – 3. MÍSTO

DISCO DANCE HOBBY MALÉ FORMACE JVK – choreografie LITTLE MIX – 4. MÍSTO

29. 9. Brno (HIP HOP DUO, MALÁ SKUPINA)

HIP HOP DUO JVK A Haluzíková-Balonová – 10. MÍSTO

HIP HOP DUO JVK A Sikorová-Kukuczková – 9. MÍSTO

HIP HOP MALÁ SKUPINA JVK A – choreografie SISTERS – 3. MÍSTO

12. 10. Olomouc (HIP HOP DUO, MALÁ SKUPINA)

HIP HOP DUO JVK A Haluzíková-Balonová – 17. MÍSTO

HIP HOP DUO JVK A Sikorová-Kukuczková – 16. MÍSTO

HIP HOP MALÁ SKUPINA JVK A – choreografie SISTERS – 6. MÍSTO

3. 11. Brno (HIP HOP DUO, MALÁ SKUPINA, DISCO DANCE DUO)

HIP HOP DUO JVK A Haluzíková-Balonová – 16.-17. MÍSTO

HIP HOP DUO JVK A Sikorová-Kukuczková – 8. MÍSTO

HIP HOP MALÁ SKUPINA JVK A – choreografie SISTERS – 5. MÍSTO

DISCO DANCE DUO DVK A Střížová-Kavková – 17.-18. MÍSTO

10. 11. Brno (DISCO DANCE DUO)

DISCO DANCE DUO DVK A Střížová-Kavková – 14. MÍSTO

8. 12. Brno Mistrovství ČR (HIP HOP DUO, MALÁ SKUPINA)

HIP HOP DUO JVK M Haluzíková-Balonová – 29. MÍSTO

HIP HOP DUO JVK M Sikorová-Kukuczková – 20. MÍSTO

HIP HOP MALÁ SKUPINA JVK M – choreografie SISTERS – 13. MÍSTO

Umístění v žebříčku CDO (HIP HOP DUO, MALÁ SKUPINA, DISCO DANCE DUO)

HIP HOP DUO JVK M Haluzíková-Balonová – 24.-25. MÍSTO

HIP HOP DUO JVK M Sikorová-Kukuczková – 18. MÍSTO

HIP HOP MALÁ SKUPINA JVK M – choreografie SISTERS – 7.-8. MÍSTO

DISCO DANCE DUO DVK A Střížová-Kavková – 10. MÍSTO

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2019 – POSTUPOVÁ SOUTĚŽ

(1 x medailové umístění:  1 x 2. místo)

7. 4. Třinec Regionální kolo

HIP HOP ZÁKLADNÍ LIGA DVK – choreografie ČASY SE MĚNÍ –  5. MÍSTO

HIP HOP ZÁKLADNÍ LIGA JVK – choreografie SQUAD – 6. MÍSTO

HIP HOP PROFI SHOW HVK – choreografie FEMINA – 2. MÍSTO

DISCO ZÁKLADNÍ LIGA DVK – choreografie DON’T STOP THE PARTY – 6. MÍSTO

DISCO ZÁKLADNÍ LIGA JVK – choreografie LITTLE MIX  – 7. MÍSTO

27. 4. Zlín Zemské kolo Morava

HIP HOP PROFI SHOW HVK – choreografie FEMINA – 5. MÍSTO

7. 6. Praha Mistrovství ČR

HIP HOP PROFI SHOW HVK – choreografie FEMINA – 9. MÍSTO

 

ESO 2019, 11. 5. Bohumín – POHÁROVÁ SOUTĚŽ

(2 x medailové umístění:  1 x 2. místo,  1 x 3. místo)

STREET DANCE DVK – choreografie ČASY SE MĚNÍ –  3. MÍSTO

STREET DANCE JVK – choreografie SQUAD – 2. MÍSTO

DISCO DANCE DVK – choreografie DON’T STOP THE PARTY – ?. MÍSTO

DISCO DANCE JVK – choreografie LITTLE MIX  – ?. MÍSTO

 

SOKOL DANCE CUP 2019, 8. 6. Ostrava – POHÁROVÁ SOUTĚŽ

(2 x medailové umístění:  1 x 2. místo,  1 x 3. místo)

STREET DANCE DVK – choreografie ČASY SE MĚNÍ –  3. MÍSTO

STREET DANCE JVK – choreografie SQUAD – 2. MÍSTO

DISCO DANCE DVK – choreografie DON’T STOP THE PARTY – 5. MÍSTO

DISCO DANCE JVK – choreografie LITTLE MIX  – 4. MÍSTO

 

KOPŘIVNICKÉ MECHECHE 2019, 9. 6. Kopřivnice – POHÁROVÁ SOUTĚŽ

(3 x medailové umístění:  2 x 2. místo,  1 x 3. místo)

STREET DANCE MALÉ SKUPINY DVK – choreografie ČASY SE MĚNÍ –  2. MÍSTO

STREET DANCE JVK – choreografie SQUAD – 2. MÍSTO

DISCO DANCE DVK – choreografie DON’T STOP THE PARTY  – 3. MÍSTO

DISCO DANCE JVK – choreografie LITTLE MIX  – ?. MÍSTO

 

SOUTĚŽNÍ SEZÓNA 2018 – 22 x MEDAILOVÉ UMÍSTĚNÍ (8 x ZLATO, 4 x STŘÍBRO, 10 x BRONZ)

CZECH DANCE MASTERS 2018  – OFICIÁLNÍ TANEČNÍ ŽEBŘÍČEK ČESKÉ REPUBLIKY

(8 x medailové umístění: 3 x 1. místo, 2 x 2.místo, 3 x 3.místo)

Regionální kolo 25.3. Opava 

DISCO DANCE DĚTI – choreografie FIRST STEPS – 2. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE DVK

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie WITHOUT ONE – 2. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE JVK

STREET DANCE DĚTI choreografie POP HOP BOUNCE –  1. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE DVK

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie MADE OF ENERGY – 1. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE JVK

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie MAN DOWN – 1. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE HVK

Zemské kolo Morava 21.4. Přerov (Street Dance – JVK, HVK)

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie MAN DOWN – 5. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE HVK

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie WITHOUT ONE – 13. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE JVK

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie MADE OF ENERGY – 12. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE JVK

Zemské kolo Morava 22.4. Přerov (Street Dance – DVK)

STREET DANCE DĚTI choreografie POP HOP BOUNCE –10. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE DVK

Zemské kolo Morava 8.5. Bohumín (Disco Dance)

DISCO DANCE DĚTI – choreografie FIRST STEPS – 3. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE DVK

Mistrovství ČR 26.5. Praha (Disco Dance)

DISCO DANCE (6) – 3. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE DVK

Mistrovství ČR 18.5. Brno (Street Dance HVK)

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie MAN DOWN – 3. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE DVK

 

CZECH DANCE TOUR – POSTUPOVÁ SOUTĚŽ

(2 medailové pozice: 2x 1. místo)

Regionální kolo 15.4. Havířov

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie MADE OF ENERGY – 1. MÍSTO STREET DANCE

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie MAN DOWN – 4. MÍSTO HOBBY STREET DANCE

Zemské kolo Morava 6.5. Prostějov

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie MADE OF ENERGY – 4. MÍSTO STREET DANCE

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie MAN DOWN – 1. MÍSTO STREET DANCE

MIA FESTIVAL – POSTUPOVÁ SOUTĚŽ

(6 medailových pozicí: 2x 1. místo, 2x 2.místo, 2x 3.místo)

Semifinálové kolo 8.4. Ostrava 

DISCO DANCE DĚTI – choreografie FIRST STEPS –  5. MÍSTO, GROUPS, DISCO DANCE

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie NOSTALGIE – 1. MÍSTO HOBBY, GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie WITHOUT ONE  – 1. MÍSTO HOBBY, SMALL GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE DĚTI choreografie NA HUSTO – 2. MÍSTO HOBBY, GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE DĚTI choreografie POP HOP BOUNCE – 2. MÍSTO HOBBY, GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie MADE OF ENERGY – 4. MÍSTO PROFESSIONAL, SMALL GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie MAN DOWN – 3. MÍSTO PROFESSIONAL, SMALL GROUPS, STREET DANCE

Republikové kolo 27.5., Praha (Street Dance)

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie NOSTALGIE – 5. MÍSTO HOBBY, GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie WITHOUT ONE  – 8. MÍSTO HOBBY, SMALL GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE DĚTI choreografie NA HUSTO – 7. MÍSTO HOBBY, GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE DĚTI choreografie POP HOP BOUNCE – 7. MÍSTO HOBBY, SMALL GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie MADE OF ENERGY – 3. MÍSTO PROFESSIONAL, SMALL GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie MAN DOWN – 4. MÍSTO PROFESSIONAL, SMALL GROUPS, STREET DANCE

 

SUMMER DANCE CUP, Boskovice 2.6. – POHÁROVÁ SOUTĚŽ

(3 medailové pozice: 3x 3.místo)

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie NOSTALGIE – 5. MÍSTO HOBBY, STREET DANCE

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie WITHOUT ONE  – 4. MÍSTO HOBBY, STREET DANCE

STREET DANCE DĚTI choreografie NA HUSTO – 3. MÍSTO HOBBY, STREET DANCE

STREET DANCE DĚTI choreografie POP HOP BOUNCE – 4. MÍSTO HOBBY, STREET DANCE

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie MADE OF ENERGY – 3. MÍSTO PROFI, STREET DANCE

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie MAN DOWN – 3. MÍSTO PROFI, STREET DANCE

 

KOPŘIVNICKÉ MECHECHE 10.6. – POHÁROVÁ SOUTĚŽ

(3 x medailové pozice: 1x 1.místo, 2x 3.místo)

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie NOSTALGIE – 1. MÍSTO, STREET DANCE

STREET DANCE DĚTI choreografie NA HUSTO – 3. MÍSTO, STREET DANCE

STREET DANCE DĚTI choreografie POP HOP BOUNCE – 3. MÍSTO, STREET DANCE 

 

SOUTĚŽNÍ SEZÓNA 2017 – 11 MEDAILÍ ( 3x ZLATO, 3x STŘÍBRO, 5x BRONZ)

CZECH DANCE MASTERS  – OFICIÁLNÍ TANEČNÍ ŽEBŘÍČEK ČESKÉ REPUBLIKY

(3 medailových pozicí: 2x 1. místo, 1x 2.místo)

Regionální kolo 2.4. Opava

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie: So yo – 2.místo, HOBBY MALÉ FORMACE JVK

STREET DANCE DOSPĚLÍ  – choreografie: Connection – 1.místo, HOBBY MALÉ FORMACE HVK

Zemské kolo 22.4. Přerov 

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie: So yo – 5.místo, HOBBY MALÉ FORMACE JVK

STREET DANCE DOSPĚLÍ  – choreografie: Connection – 1.místo, HOBBY MALÉ FORMACE HVK

Mistrovství ČR  12.5. Brno 

STREET DANCE DOSPĚLÍ  – choreografie: Connection – 6.místo, HOBBY MALÉ FORMACE HVK

CZECH DANCE TOUR 

Krajské kolo:

– DANCEPOINT JUNIORS PŘÍPRAVKA – choreografie: So yo – 2.místo, postup

– DANCEPOINT HLAVNÍ – choreografie: Connection – 3.místo, postup

Zemské kolo:

– DANCEPOINT JUNIORS PŘÍPRAVKA – choreografie: So yo – 5.místo, postup

– DANCEPOINT HLAVNÍ – choreografie: Connection – 4.místo, postup

MIA FESTIVAL

Semifinále:

– DANCEPOINT JUNIORS PŘÍPRAVKA – choreografie: So yo – 3.místo, postup

– DANCEPOINT HLAVNÍ – choreografie: Connection – 1.místo, postup

– DANCEPOINT DĚTI – choreografie: Happy Steps  – 4.místo, postup

– DANCEPOINT DISCO DANCE DĚTI – choreografie: Blue fancy 3.místo, postup

Mistrovství České republiky, Finále:

– DANCEPOINT HLAVNÍ – choreografie: Connection – 2.místo

– DANCEPOINT JUNIORS PŘÍPRAVKA – choreografie: So yo – 5.místo

HLUČÍNSKÝ TALENT

– DANCEPOINT DĚTI – choreografie: Happy Steps  – 4.místo

– DANCEPOINT DISCO DANCE DĚTI – choreografie: Blue fancy  3.místo

SOKOL DANCE CUP

– DANCEPOINT DĚTI – choreografie: Happy Steps  – 4.místo

– DANCEPOINT DISCO DANCE DĚTI – choreografie: Blue fancy  3.místo

 

SOUTĚŽNÍ SEZÓNA 2016 – SOUTĚŽE – 11 MEDAILÍ ( 4x ZLATO, 5x STŘÍBRO, 2x BRONZ)

CZECH DANCE MASTERS  – OFICIÁLNÍ TANEČNÍ ŽEBŘÍČEK ČESKÉ REPUBLIKY

(3 medailových pozicí: 1x 1. místo, 2x 2.místo)

Regionální kolo 3.4. Opava
STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie: FREEdeck – 2.místo, HOBBY MALÉ FORMACE JVK
STREET DANCE JUNIOŘI– choreografie: TWINS POWER – 2.místo, HOBBY MALÉ FORMACE JVK
STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie: Terpsichoré – múza tance –1.místo, HOBBY MALÉ FORMACE HVK

TANEČNÍ SKUPINA ROKU

Regionální kolo, Třinec (13.3.2016)
– DANCEPOINT JUNIORS – choreografie: TWINS POWER – 3.místo
Mistrovství Moravy, Přerov (16.4.):
– DANCEPOINT JUNIORS PŘÍPRAVKA – choreografie: FREEdeck – 2.místo

MIA FESTIVAL

Semifinále, Ostrava (2.4.2016):
– DANCEPOINT JUNIORS PŘÍPRAVKA – choreografie: FREEdeck – 4.místo, postup– DANCEPOINT JUNIORS – choreografie: TWINS POWER – 2.místo
– DANCEPOINT ADULTS – choreografie: Terpsichoré – múza tance – 1.místo

Mistrovství České republiky, Finále, Praha (27.5.2016):
– DANCEPOINT JUNIORS PŘÍPRAVKA – choreografie: FREEdeck – 3.místo
– DANCEPOINT JUNIORS – choreografie: TWINS POWER – 1.místo
– DANCEPOINT ADULTS – choreografie: Terpsichoré – múza tance – 2.místo

MIA – ONE IN GROUP

Frýdek-Místek (27.11.2016)
Kateřina Fojtíková – dancehall – 1. místo

Nikita Kiszková – street dance – 3. místo