TANEČNÍ PŘÍPRAVKA MINI 5-7 LET

Typ kurzu:Děti 5-7 let 
Typ kurzu:Začátečníci 

Lekce jsou vhodná pro děti, které jsou již schopny udržet po dobu lekce pozornost. Stěžejním cílem tohoto kurzu je především snaha o rozvoj motoriky a přirozeného pohybu těla, rozpoznání základních prvků rytmiky, a to vše za pomoci výuky různých tanečních stylů a tance hrou. Po zvládnutí základních tanečních kroků budou náplní následujících lekcí jednoduché choreografie. Tento koncept se bude v průběhu roku několikrát opakovat, a to vždy se změnou vyučovaného tanečního stylu. V průběhu roku děti vystupují na vánoční i závěrečné show studia. Po absolvování lekcí je v následujícím školním roce možnost zařazení dítěte do některé z dětských soutěžních složek disco dance, street dance nebo latinskoamerických tanců. Tyto lekce vzhledem k typu výuky jsou v délce 45 min.

Na všechny lekce v kategorii DĚTI a JUNIOŘI nabízíme sourozeneckou slevu pro druhé dítě ve výši 50%. U dítěte, kde budete tuto slevu uplatňovat, zaškrtněte tuto volbu u rezervace. 

*UPOZORNĚNÍ* na tuto lekci je limitovaný počet rezervací (20)

LEKCE JSOU NYNÍ PLNĚ OBSAZENY, ALE PRO TUTO VĚKOVOU KATEGORII MÁME JEŠTĚ LEKCE V PÁTEK V ČASE 15.15-16.00 – BALET MINI 5-7 LET SE STEJNOU LEKTORKOU. 

STŘEDA 15.15-16 (ROZPIS LEKCÍ A PLATEB NALEZNETE V ROZVRHU)

Seznam termínů kurzu

Podobné kurzy

Reference našich zákazníků

Další reference