TANEČNÍ PŘÍPRAVKA MINI

Typ kurzu:Děti 5-7 let 
Typ kurzu:Začátečníci 

Lekce jsou vhodné pro děti taneční začátečníky, které jsou již schopny udržet pozornost po dobu celé 45minutové lekce každé školní pondělí od 16:15 hodin. Cílem tohoto kurzu je především snaha o rozvoj motoriky a přirozeného pohybu těla, rozpoznání základních prvků rytmiky, a to vše za pomoci výuky různých tanečních stylů a tance hrou pod vedením zkušeného trenéra pedagoga. Po zvládnutí základních tanečních kroků jsou náplní následujících lekcí jednoduché choreografie. Koncept se v průběhu školního roku několikrát opakuje, a to vždy se změnou vyučovaného tanečního stylu. 

Velmi oblíbené mezi rodiči i dětmi jsou vystoupení na Vánoční a Závěrečné taneční show studia každoročně v prosinci a červnu. Po absolvování lekcí taneční přípravky je v následujícím školním roce možnost zařazení dětí buď do některé z dětských soutěžních složek DISCO DANCE, STREET DANCE nebo do latinskoamerických tanců. Rodičům talentovaných dětí pak soutěžní pokračování doporučíme.

PŘÍPRAVKA ZAČÍNÁ V ZÁŘÍ 2022. POLOLETNÍ ČLENSTVÍ (1 850 Kč, cca. 110 Kč za hodinu) NEBO CELOROČNÍ ČLENSTVÍ (3 700 Kč, tj. cca 105 Kč za hodinu) PŘEDPLATNÉ OBJEDNÁVEJTE NÍŽE ONLINE. NOVÉ TANEČNÍKY PŘIBÍRÁME V PRŮBĚHU CELÉHO ŠKOLNÍHO ROKU, AKTUÁLNÍ INFORMACE K TRÉNINKŮM A CENÁM ZÍSKÁTE NA TELEFONNÍM ČÍSLE 602 964 738 NEBO EMAILU info@dancepoint.cz. 

Seznam termínů kurzu

Podobné kurzy

Reference našich zákazníků

Další reference