STREET DANCE DĚTI

Typ kurzu:Děti 8-11 let 
Typ kurzu:Začátečníci 

Na trénincích STREET DANCE se děti naučí základům všech streetových tanečních stylů, jako hip hop, mtv dance, house dance, hype, dancehall. Po zvládnutí základních kroků se děti v tanečních hodinách naučí jednoduché choreografie, které rozvíjejí týmovou spolupráci, trénují pohybovou paměť, koordinaci pohybu a vnímání hudby. V průběhu roku s dětmi připravujeme vystoupení pro rodiče na vánoční show a závěrečnou taneční show. Tréninky jsou určeny pro začátečníky a mírně pokročilé a probíhají 1x týdně. Děti poté mohou navázat na soutěžní složku STREET DANCE, kde se trénuje 2x týdně a probíhají přípravná soutěžní soustředění. V průběhu roku je možno také navštívit vzdělávací semináře, o kterých budete informováni.

Na všechny lekce v kategorii DĚTI a JUNIOŘI nabízíme sourozeneckou slevu pro druhé dítě ve výši 50%. U dítěte, kde budete tuto slevu uplatňovat, zaškrtněte tuto volbu u rezervace. 

*Skončil nám týden otevřených dveří 6.-10.9 2021, který navštívilo 271 zájemců, moc děkujeme! Pro ty z vás, kteří v tento termín nemohli nebo se nestihli přihlásit, ještě mohou v průběhu celého září přijít do tanečního studia a vyzkoušet si trénink. Zavolejte nám dopředu, my vám poradíme s výběrem lekcí nebo se rovnou zastavte, slečny na recepci vám také rády pomohou vybrat správnou lekci*

ČTVRTEK 15-16 ZAHÁJENÍ TRÉNINKŮ (ROZPIS LEKCÍ A PLATEB NALEZNETE V KALENDÁŘI NÍŽE PO KLIKNUTÍ NA KONKRÉTNÍ DATUM)

Seznam termínů kurzu

Podobné kurzy

Reference našich zákazníků

Další reference