STREET DANCE DĚTI

Typ kurzu:Děti 8-11 let 
Typ kurzu:Začátečníci  •  Mírně pokročilí 

Na oblíbených trénincích STREET DANCE jednou týdně každý školní čtvrtek od 15 do 16 hodin se děti začátečníci i mírně pokročili naučí základům všech streetových tanečních stylů, jako hip hop, mtv dance, house dance, hype nebo dancehall. 

Po zvládnutí základních kroků se společně s dětmi věnujeme jednoduchým choreografiím, které rozvíjejí týmovou spolupráci, trénují pohybovou paměť, koordinaci pohybu a vnímání hudby. V průběhu roku s dětmi připravujeme vystoupení pro rodiče – Vánoční show v prosinci a Závěrečnou taneční show a červnu. 

Část dětí po zvládnutí kurzu pokračuje v soutěžní složce STREET DANCE, kde se trénuje 2x týdně a probíhají přípravná soutěžní soustředění. Rodičům talentovaných dětí pak soutěžní pokračování doporučíme. 

V průběhu roku pořádáme navíc vzdělávací semináře se špičkovými lektory, kteří detailněji představují taneční styly. O seminářích informujeme v aktualitách, newsletteru na Facebooku a Instagramu.

ŠKOLNÍ ROK ZAČÍNÁ V ZÁŘÍ 2022. POLOLETNÍ ČLENSTVÍ (1 850 Kč, cca. 110 Kč za hodinu) NEBO CELOROČNÍ ČLENSTVÍ (3 700 Kč, tj. cca 105 Kč za hodinu) PŘEDPLATNÉ OBJEDNÁVEJTE NÍŽE ONLINE. NOVÉ TANEČNÍKY PŘIBÍRÁME V PRŮBĚHU CELÉHO ŠKOLNÍHO ROKU, AKTUÁLNÍ INFORMACE K TRÉNINKŮM A CENÁM ZÍSKÁTE NA TELEFONNÍM ČÍSLE 602 964 738 NEBO EMAILU info@dancepoint.cz. 

 

Seznam termínů kurzu

Podobné kurzy

Reference našich zákazníků

Další reference