STREET DANCE MINI 2x TÝDNĚ

Typ kurzu:Děti 5-7 let 
Typ kurzu:Mírně pokročilí  •  Pokročilí 

Soutěžní tréninky STREET DANCE probíhají dvakrát týdně každou školní středu a pátek od 15:15 do 16:00 hodin pro mírně pokročilé a pokročilé děti.

Po zvládnutí pokročilých kroků streetových tanečních stylů, jako hip hop, mtv dance, house dance, hype, dancehall se společně s dětmi věnujeme složitějším choreografiím, které rozvíjejí týmovou spolupráci, trénují pohybovou paměť, koordinaci pohybu a vnímání hudby. V průběhu roku s dětmi připravujeme vystoupení pro rodiče – Vánoční show v prosinci a Závěrečnou taneční show a v červnu. 

Kurz slouží primárně jako příprava na soutěže. Soutěžní tým se účastní republikových i regionálních reprezentativních vystoupení a ligových soutěží CZECH DANCE MASTERS, TANEČNÍ SKUPINY ROKU a pohárových soutěží. Základní soutěžní formace má 24 členů, nicméně je možné se věnovat také kategoriím sólo (1 člen), duo (2 členové) a malá skupina (6-9 členů).

Volná místa do VYPRODÁNÍ KURZU. Prodej kurzů na rok 22/23 již spuštěn viz níže – V KALENDÁŘI OD 14.9. 

ŠKOLNÍ ROK ZAČÍNÁ V ZÁŘÍ 2022. POLOLETNÍ ČLENSTVÍ (3 350 Kč za 17 týdnů) NEBO CELOROČNÍ ČLENSTVÍ (6 700 Kč za 35 týdnů) PŘEDPLATNÉ OBJEDNÁVEJTE NÍŽE ONLINE. NOVÉ TANEČNÍKY PŘIBÍRÁME V PRŮBĚHU CELÉHO ŠKOLNÍHO ROKU, AKTUÁLNÍ INFORMACE K TRÉNINKŮM A CENÁM ZÍSKÁTE NA TELEFONNÍM ČÍSLE 602 964 738 NEBO EMAILU info@dancepoint.cz. 

Seznam termínů kurzu

Podobné kurzy

Reference našich zákazníků

Další reference