STREET DANCE JUNIOŘI

Typ kurzu:Junioři 12-15 let 
Typ kurzu:Začátečníci 

Na trénincích STREET DANCE se junioři naučí základům všech streetových tanečních stylů, jako hip hop, mtv dance, house dance, hype, dancehall. Po zvládnutí základních kroků se naučí jednoduché choreografie, které rozvíjejí týmovou spolupráci, trénují pohybovou paměť, koordinaci pohybu a vnímání hudby. V průběhu roku připravujeme vystoupení pro rodiče na vánoční show a závěrečnou taneční show. Tréninky jsou určeny pro začátečníky a mírně pokročilé a probíhají 1x týdně. Následně je možno přejít do soutěžní složky STREET DANCE, kde se trénuje 2x týdně a probíhají přípravná soutěžní soustředění. V průběhu roku je možno také navštívit vzdělávací semináře, o kterých budete informováni. 

Na všechny lekce v kategorii DĚTI a JUNIOŘI nabízíme sourozeneckou slevu pro druhé dítě ve výši 50%. U dítěte, kde budete tuto slevu uplatňovat, zaškrtněte tuto volbu u rezervace. 

*Skončil nám týden otevřených dveří 6.-10.9 2021, který navštívilo 271 zájemců, moc děkujeme! Pro ty z vás, kteří v tento termín nemohli nebo se nestihli přihlásit, ještě mohou v průběhu celého září přijít do tanečního studia a vyzkoušet si trénink. Zavolejte nám dopředu, my vám poradíme s výběrem lekcí nebo se rovnou zastavte, slečny na recepci vám také rády pomohou vybrat správnou lekci*

ČTVRTEK 16-17 (ROZPIS LEKCÍ A PLATEB NALEZNETE V KALENDÁŘI NÍŽE PO KLIKNUTÍ NA KONKRÉTNÍ DATUM)

Seznam termínů kurzu

Podobné kurzy

Reference našich zákazníků

Další reference