STREET DANCE JUNIOŘI

Typ kurzu:Junioři 12-15 let 
Typ kurzu:Začátečníci 

Na oblíbených trénincích STREET DANCE jednou týdně každý školní čtvrtek od 16 do 17 hodin se junioři začátečníci i mírně pokročili naučí základům všech streetových tanečních stylů, jako hip hop, mtv dance, house dance, hype nebo dancehall. 

Po zvládnutí základních kroků se společně s juniory věnujeme jednoduchým choreografiím, které rozvíjejí týmovou spolupráci, trénují pohybovou paměť, koordinaci pohybu a vnímání hudby. V průběhu roku s dětmi připravujeme vystoupení pro rodiče Vánoční show v prosinci a Závěrečnou taneční show a červnu. 

Část juniorů po zvládnutí kurzu pokračuje v soutěžní složce STREET DANCE, kde se trénuje 2x týdně a probíhají přípravná soutěžní soustředění. Rodičům talentovaných juniorů pak soutěžní pokračování doporučíme. 

V průběhu roku pořádáme navíc vzdělávací semináře se špičkovými lektory, kteří detailněji představují taneční styly. O seminářích informujeme v aktualitách, newsletteru na Facebooku a Instagramu.

Volná místa do VYPRODÁNÍ KURZU. Prodej kurzů na rok 22/23 již spuštěn viz níže – V KALENDÁŘI OD 15.9.

ŠKOLNÍ ROK ZAČÍNÁ V ZÁŘÍ 2022. POLOLETNÍ ČLENSTVÍ (1 850 Kč, cca. 110 Kč za hodinu) NEBO CELOROČNÍ ČLENSTVÍ (3 700 Kč, tj. 105 Kč za hodinu) PŘEDPLATNÉ OBJEDNÁVEJTE NÍŽE ONLINE. NOVÉ TANEČNÍKY PŘIBÍRÁME V PRŮBĚHU CELÉHO ŠKOLNÍHO ROKU, AKTUÁLNÍ INFORMACE K TRÉNINKŮM A CENÁM ZÍSKÁTE NA TELEFONNÍM ČÍSLE 602 964 738 NEBO EMAILU info@dancepoint.cz. 

Seznam termínů kurzu

Podobné kurzy

Reference našich zákazníků

Další reference