STREET DANCE JUNIOŘI soutěžní tým

Typ kurzu:Junioři 12-15 let 
Typ kurzu:Mírně pokročilí  •  Pokročilí 

Na trénincích STREET DANCE se junioři naučí základům všech streetových tanečních stylů, jako hip hop,mtv dance, house dance, hype, dancehall. Po zvládnutí základních kroků se děti v tanečních hodinách naučí choreografie, které rozvíjejí týmovou spolupráci, trénují pohybovou paměť, koordinaci pohybu a vnímání hudby. V průběhu roku s tanečníky připravujeme vystoupení na vánoční show a závěrečnou taneční show. Tyto tréninky slouží jako příprava na soutěže. Soutěžní tým se účastní reprezentativních vystoupení a ligových soutěží CZECH DANCE MASTERS, TANEČNÍ SKUPINY ROKU a pohárových soutěží. Do výuky má zakomponovanou i možnost gymnastické průpravy. Výuka je uzpůsobená pro individuální i skupinový pohybový rozvoj. Tato soutěžní složka již trénuje 2x týdně a během soutěží mají i přípravné soustředění a tréninky navíc, které jsou již v ceně členství.

Na všechny lekce v kategorii DĚTI a JUNIOŘI nabízíme sourozeneckou slevu pro druhé dítě ve výši 50%. U dítěte, kde budete tuto slevu uplatňovat, zaškrtněte tuto volbu u rezervace. 

*Skončil nám týden otevřených dveří 6.-10.9 2021, který navštívilo 271 zájemců, moc děkujeme! Pro ty z vás, kteří v tento termín nemohli nebo se nestihli přihlásit, ještě mohou v průběhu celého září přijít do tanečního studia a vyzkoušet si trénink. Zavolejte nám dopředu, my vám poradíme s výběrem lekcí nebo se rovnou zastavte, slečny na recepci vám také rády pomohou vybrat správnou lekci*

STŘEDA 15.9. 17-18 ZAHÁJENÍ TRÉNINKŮ (ROZPIS LEKCÍ A PLATEB NALEZNETE V KALENDÁŘI NÍŽE PO KLIKNUTÍ NA KONKRÉTNÍ DATUM)

Seznam termínů kurzu

Podobné kurzy

Reference našich zákazníků

Další reference