DISCO DANCE DĚTI, JUNIOŘI

Typ kurzu:Děti 8-11 let  •  Junioři 12-15 let 
Typ kurzu:Začátečníci  •  Mírně pokročilí 

Na oblíbených trénincích DISCO DANCE jednou týdně každé školní úterý od 15 do 16 hodin se děti a junioři začátečníci i mírně pokročili naučí základům nejnavštěvovanějšího, současně ale také fyzicky a rytmicky nejnáročnějšího tance. 

Základem tohoto tance je skvělá kondice, co největší rozsah a obrovské nasazení. Choreografie se vyznačuje především kombinací rychlých pohybů rukou a nohou, póz, otoček, gymnastických prvků a skoků. V současnosti se v choreografiích také velmi často využívá propojení disco dance s jinými tanečními styly. Neméně důležitou součástí je výrazné líčení a krásné třpytivé kostýmy, které umocňují celkový dojem z tohoto tance

Po zvládnutí základních kroků se společně s dětmi a juniory věnujeme jednoduchým choreografiím, které rozvíjejí týmovou spolupráci, trénují pohybovou paměť, koordinaci pohybu a vnímání hudby. V průběhu roku s dětmi a juniory připravujeme vystoupení pro rodiče – Vánoční show v prosinci a Závěrečnou taneční show a červnu. 

Část dětí a juniorů po zvládnutí kurzu pokračuje v soutěžní složce DISCO DANCE, kde se trénuje 2x týdně a probíhají přípravná soutěžní soustředění. Rodičům talentovaných dětí a juniorů pak soutěžní pokračování doporučíme. 

V průběhu roku pořádáme navíc vzdělávací semináře se špičkovými lektory, kteří detailněji představují taneční styly. O seminářích informujeme v aktualitách, newsletteru na Facebooku a Instagramu.

ŠKOLNÍ ROK ZAČÍNÁ V ZÁŘÍ 2022. POLOLETNÍ ČLENSTVÍ (1 850 Kč, cca. 110 Kč za hodinu) NEBO CELOROČNÍ ČLENSTVÍ (3 700 Kč, tj. cca 105 Kč za hodinu) PŘEDPLATNÉ OBJEDNÁVEJTE NÍŽE ONLINE. NOVÉ TANEČNÍKY PŘIBÍRÁME V PRŮBĚHU CELÉHO ŠKOLNÍHO ROKU, AKTUÁLNÍ INFORMACE K TRÉNINKŮM A CENÁM ZÍSKÁTE NA TELEFONNÍM ČÍSLE 602 964 738 NEBO EMAILU info@dancepoint.cz. 

Seznam termínů kurzu

Podobné kurzy

Reference našich zákazníků

Další reference