DISCO DANCE DĚTI C – 1x týdně

Typ kurzu:Děti 8-11 let 
Typ kurzu:Začátečníci 

Tréninky DISCO DANCE DĚTI C probíhají jednou týdně každé školní úterý od 18 do 19 hodin pro začátečníky.

Patří mezi nejnavštěvovanější, současně ale také mezi fyzicky a rytmicky nejnáročnější tréninky. Základem tohoto tance je skvělá kondice, co největší rozsah a obrovské nasazení. Choreografie se vyznačuje především kombinací rychlých pohybů rukou a nohou, póz, otoček, gymnastických prvků a skoků. V současnosti se v choreografiích také velmi často využívá propojení disco dance s jinými tanečními styly. Neméně důležitou součástí je výrazné líčení a krásné třpytivé kostýmy, které umocňují celkový dojem z tohoto tance.

  •  Charakter tance: Pulzující, rytmické kontrakce a uvolnění v souladu s rytmem hudby. Pohyb paží podporuje
    a zdůrazňuje pohyb těla. Choreografie soutěžních vystoupení by měla vycházet z tance skupiny, ne jedinců, jejichž taneční projev na sebe nenavazuje. Taneční různorodost, originalita, využití hudební předlohy, pohybová, technická a choreografická náročnost jsou vysoce oceňovány. Stejně tak použití synchronizovaných pohybů, stínového postavení, zrcadlových pozic a propojení těchto prvků včetně choreografického členění a práce s prostorem. Tanečníci mohou tančit i sólově v omezené míře.
  • Povolené a doporučené figury a pohyby: Kroky, přísuny, tapy, poskoky, skluzy, skoky, kopy, piruety a otáčky. 

NA ZKUŠEBNÍ LEKCI ZDARMA MŮŽETE PŘIJÍT KDYKOLIV V PRŮBĚHU ROKU.  

Slevu na kurz získáte vyřízením příspěvku u vaší zdravotní pojišťovny – více informací ZDE 

ŠKOLNÍ ROK ZAČÍNÁ V ZÁŘÍ 2023. POLOLETNÍ ČLENSTVÍ (1 850 Kč, cca. 100 Kč za hodinu) NEBO CELOROČNÍ ČLENSTVÍ (3 700 Kč) PŘEDPLATNÉ OBJEDNÁVEJTE NÍŽE ONLINE. NOVÉ TANEČNÍKY PŘIBÍRÁME V PRŮBĚHU CELÉHO ŠKOLNÍHO ROKU, AKTUÁLNÍ INFORMACE K TRÉNINKŮM A CENÁM ZÍSKÁTE NA TELEFONNÍM ČÍSLE 739 693 600 NEBO EMAILU info@dancepoint.cz. 

Seznam termínů kurzu

Podobné kurzy

Reference našich zákazníků

Další reference