LATINA DĚTI, JUNIOŘI

Typ kurzu:Děti 8-11 let  •  Junioři 12-15 let 
Typ kurzu:Začátečníci  •  Mírně pokročilí 

Na oblíbených trénincích LATINA DĚTI & JUNIOŘI jednou týdně každé školní úterý od 16 do 17 hodin se účastnici začátečníci i mírně pokročili naučí základům všech latinskoamerických tanců, jako SAMBA, JIVE, CHACHA, RUMBA,nebo PASO DOBLE.  

Kurz je určen pro jednotlivce i páry – děvčata a kluky (1. a 2. stupeň základní školy). Latinskoamerické  tance se tančí v sólo formě tak, abychom každý vnímali svou vlastní rovnováhu, ale děti mohou tancovat i v párech. Zájemci pak mohou tancovat ve velkých formacích, malých skupinách, sólo nebo duo. 

Po zvládnutí základních kroků se společně s dětmi a juniory věnujeme jednoduchým choreografiím, které rozvíjejí týmovou spolupráci, trénují pohybovou paměť, koordinaci pohybu a vnímání hudby. Důraz je kladen jak na správné držení těla a postavení chodidel, tak na základní směrování tanců a variací, nášlapy. Výuka charakteru tance a základních informací. Poznávání jednotlivých skladeb a rytmů, hry s rytmem. Taneční hry a hry s rovnováhou. 

V průběhu roku s dětmi připravujeme vystoupení pro rodiče – Vánoční show v prosinci a Závěrečnou taneční show v červnu. 

V průběhu roku pořádáme navíc vzdělávací semináře se špičkovými lektory, kteří detailněji představují taneční styly. O seminářích informujeme v aktualitách, newsletteru na Facebooku a Instagramu.

ŠKOLNÍ ROK ZAČÍNÁ V ZÁŘÍ 2022. POLOLETNÍ ČLENSTVÍ (1 850 Kč, cca. 110 Kč za hodinu) NEBO CELOROČNÍ ČLENSTVÍ (3 700 Kč, tj. 105 Kč za hodinu) PŘEDPLATNÉ OBJEDNÁVEJTE NÍŽE ONLINE. NOVÉ TANEČNÍKY PŘIBÍRÁME V PRŮBĚHU CELÉHO ŠKOLNÍHO ROKU, AKTUÁLNÍ INFORMACE K TRÉNINKŮM A CENÁM ZÍSKÁTE NA TELEFONNÍM ČÍSLE 602 964 738 NEBO EMAILU info@dancepoint.cz. 

Seznam termínů kurzu

Podobné kurzy

Reference našich zákazníků

Další reference