LATINSKOAMERICKÉ TANCE DĚTI, JUNIOŘI

Typ kurzu:Děti 8-11 let  •  Junioři 12-15 let 
Typ kurzu:Začátečníci  •  Mírně pokročilí 

Děti se naučí základy latinskoamerických tanců – SAMBA, JIVE, CHACHA, RUMBA, PASO DOBLE a to pod vedením zkušeného lektora. Důraz na správné držení těla a postavení chodidel. Základní a mírně pokročilé kroky a variace. Základní směrování tanců a variací, nášlapy. Výuka charakteru tance a základních informací. Poznávání jednotlivých skladeb a rytmů, hry s rytmem. Taneční hry a hry s rovnováhou. V průběhu roku s tanečníky připravujeme vystoupení pro rodiče na vánoční show a závěrečnou taneční show. Kurz je určen pro jednotlivce i páry – děvčata a kluky (1. a 2. stupeň základní školy). Latinskoamerické  tance se tančí v sólo formě tak, abychom každý vnímali svou vlastní rovnováhu, ale děti mohou tancovat i v párech. Zájemci pak mohou tancovat ve velkých formacích, malých skupinách, sólo nebo duo. 

Na všechny lekce v kategorii DĚTI a JUNIOŘI nabízíme sourozeneckou slevu pro druhé dítě ve výši 50%. U dítěte, kde budete tuto slevu uplatňovat, zaškrtněte tuto volbu u rezervace. 

*Skončil nám týden otevřených dveří 6.-10.9 2021, který navštívilo 271 zájemců, moc děkujeme! Pro ty z vás, kteří v tento termín nemohli nebo se nestihli přihlásit, ještě mohou v průběhu celého září přijít do tanečního studia a vyzkoušet si trénink. Zavolejte nám dopředu, my vám poradíme s výběrem lekcí nebo se rovnou zastavte, slečny na recepci vám také rády pomohou vybrat správnou lekci*

ÚTERÝ 16-17 (ROZPIS LEKCÍ A PLATEB NALEZNETE V KALENDÁŘI NÍŽE PO KLIKNUTÍ NA KONKRÉTNÍ DATUM)

Seznam termínů kurzu

Podobné kurzy

Reference našich zákazníků

Další reference