GYMNASTIKA PRO TANEČNÍKY pokročilí

Typ kurzu:Děti 8-11 let  •  Junioři 12-15 let 
Typ kurzu:Mírně pokročilí  •  Pokročilí 

Tréninky GYMNASTIKY kladou důraz na motoricko-funkční i psychickou přípravu účastníků, vytváření žádoucích pohybových vzorců (tzv. „svalová“ paměť), rozvoj všestranné fyzické zdatnosti (zejména dynamické síly a kloubní mobility), zapojení a posílení vnitřního stabilizačního systému, mimo jiné si účastníci během kurzu osvojí i základní dovednosti z akrobacie. Lekce jsou určeny pro soutěžní složku DISCO DANCE. Lekce probíhají standardně ve třech blocích – zahřátí a rozcvičení skrze dynamický strečink, nácvik jednotlivých prvků pomocí přípravných cviků a drilů a na závěr zklidnění a protažení. Náplň kurzu bude přizpůsobena aktuálním schopnostem a potřebám účastníků.

Na všechny lekce v kategorii DĚTI a JUNIOŘI nabízíme sourozeneckou slevu pro druhé dítě ve výši 50%. U dítěte, kde budete tuto slevu uplatňovat, zaškrtněte tuto volbu u rezervace. 

*Skončil nám týden otevřených dveří 6.-10.9 2021, který navštívilo 271 zájemců, moc děkujeme! Pro ty z vás, kteří v tento termín nemohli nebo se nestihli přihlásit, ještě mohou v průběhu celého září přijít do tanečního studia a vyzkoušet si trénink. Zavolejte nám dopředu, my vám poradíme s výběrem lekcí nebo se rovnou zastavte, slečny na recepci vám také rády pomohou vybrat správnou lekci*

ÚTERÝ 18-19 (ROZPIS LEKCÍ A PLATEB NALEZNETE V KALENDÁŘI NÍŽE PO KLIKNUTÍ NA KONKRÉTNÍ DATUM)

Seznam termínů kurzu

Podobné kurzy

Reference našich zákazníků

Další reference