DISCO DANCE JUNIOŘI 2x týdně

Typ kurzu:Junioři 12-15 let 
Typ kurzu:Mírně pokročilí  •  Pokročilí 

Soutěžní tréninky DISCO DANCE probíhají dvakrát týdně každé školní pondělí a čtvrtek od 18 do 19 hodin pro mírně pokročilé a pokročilé juniory (s povinnou bezplatnou gymnastikou jednou týdně v úterý od 18 do 19 hodin). 

Patří mezi nejnavštěvovanější, současně ale také mezi fyzicky a rytmicky nejnáročnější tréninky. Základem tohoto tance je skvělá kondice, co největší rozsah a obrovské nasazení. Choreografie se vyznačuje především kombinací rychlých pohybů rukou a nohou, póz, otoček, gymnastických prvků a skoků. V současnosti se v choreografiích také velmi často využívá propojení disco dance s jinými tanečními styly. Neméně důležitou součástí je výrazné líčení a krásné třpytivé kostýmy, které umocňují celkový dojem z tohoto tance.

Kurz slouží primárně jako příprava na soutěže. Soutěžní tým se účastní republikových i regionálních reprezentativních vystoupení a ligových soutěží CZECH DANCE MASTERS, TANEČNÍ SKUPINY ROKU a pohárových soutěží. Základní soutěžní formace má 24 členů, nicméně je možné se věnovat také kategoriím sólo (1 člen), duo (2 členové)a malá skupina (6-9 členů).

Soutěžní členové mají jednou týdně povinnou gymnastickou průpravu, kterou pro ně realizujeme ZDARMA jako třetí hodinu v týdnu.

V průběhu roku pořádáme navíc vzdělávací semináře se špičkovými lektory, kteří detailněji představují taneční styly. O seminářích informujeme v aktualitách, newsletteru na Facebooku a Instagramu.

Volná místa do VYPRODÁNÍ KURZU. Prodej kurzů na rok 22/23 již spuštěn viz níže – V KALENDÁŘI OD 12.9.

ŠKOLNÍ ROK ZAČÍNÁ V ZÁŘÍ 2022. POLOLETNÍ ČLENSTVÍ (3 350 Kč za 17 týdnů) NEBO CELOROČNÍ ČLENSTVÍ (6 700 Kč za 35 týdnů) PŘEDPLATNÉ OBJEDNÁVEJTE NÍŽE ONLINE. NOVÉ TANEČNÍKY PŘIBÍRÁME V PRŮBĚHU CELÉHO ŠKOLNÍHO ROKU, AKTUÁLNÍ INFORMACE K TRÉNINKŮM A CENÁM ZÍSKÁTE NA TELEFONNÍM ČÍSLE 602 964 738 NEBO EMAILU info@dancepoint.cz. 

Seznam termínů kurzu

Podobné kurzy

Reference našich zákazníků

Další reference