19.9. – „LAST MINUTE“ WORKSHOP S FRANTIŠKEM KREJČIŘÍKEM!

Do našeho studio ještě před odletem do Anglie zavítá učit výborný tanečník a lektor z pražského studia D4U. Čeká Vás parádní tancování a stylové choreografie.

František Krejčiřík se věnuje tanci již od 11 let a za tuto dobu působení prošel mnoha skupinami po celé republice. Největší úspěchy slavil s DuckBeatem z Přerova, Dancers4You z Prahy a Xstyle Europe. Ocenění sbíral jak v sólových kategoriích, tak i v duo, malých skupinách či formacích. Věnuje se především streetovemu tancování nejen jako tanečník, ale také jako úspěšný choreograf. Již třetím rokem působí v Praze a trénuje všechny věkové kategorie – jeho svěřenci se vždy perou o první místa na soutěžích a to především v Čechách,  kde je nejvíce konkurence. Má za sebou také i spolupráce se zpěváky či vystoupení na prestižních akcích po České republice.

Největší dosažené tituly- Mistr světa ve streetshow formacích, Mistr Evropy ve streetshow malé formace, Mistr Evropy a republiky Duo Hiphop, umístění na WOD s Xstyle Europe a mnoho dalších republikovych úspěchů…

Mrkněte na tyto videa a nechte se nalákat.

10.00 -11.30: HIP-HOP ZAČÁTEČNÍCI

13:30 – 15:00: HIP-HOP POKROČILÍ

15.30 – 17:00: HIP-HOP POKROČILÍ

CENA ZA  1 DOPOLEDNÍ LEKCI: 150,- KČ 

CENA ZA 2 ODPOLEDNÍ LEKCE: 250,- KČ 

(pro složku DANCERS 200,- Kč, JUNIORS 225,- KČ)

CENA ZA VŠECHNY 3 LEKCE (DOPO+ODPO): 350,- KČ 

(pro složku DANCERS 280,- Kč, JUNIORS 315,- KČ)

OMEZENÝ POČET MÍST! REGISTRACE A ÚHRADA PŘEDEM NUTNÁ!!!

JMÉNO:*
ADRESA:*
TELEFON:*
E-MAIL:*
DATUM NAROZENÍ (DD.MM.RRRR):*