Partneři

 • Statutární město Frýdek-Místek

  Poděkování patří městu Frýdek-Místek za finanční podporu na činnost tanečního studia, ale také závěrečné taneční show k 10. (r.2015) a 11. (r.2016) výročí studia a podporu Mezinárodního dne tance konaného 29. dubna 2015 na náměstí v Místku.
  www.frydekmistek.cz
 • Slezan holding a.s.

  Velké díky patří společnosti Slezan holding a.s., která finančně podpořila provoz našeho studia.
  Na webových stránkách společnosti www.slezanfm.cz naleznete více informaci o jejich činnosti - pronájmu skladových a průmyslových objektů.
 • Zubr pivovar Přerov

  Přerovský pivovar ZUBR ročně vyprodukuje 280 000 hl lahodného piva. Svou dobrou pověstí a kvalitou je proslulý už od roku 1872, kdy byl pivovar založen. Pravidelně také sbírá nejvyšší ocenění za své produkty. www.zubr.cz
  Děkujeme také za finanční podporu provozu tanečního studia.

 • Poděkování patří Moravskoslezskému kraji za finanční podporu na celoroční činnost tanečního studia a také prázdninové taneční projekty.
 • REALITNÍ KRÁL, s.r.o.

  Realitní kancelář z Frýdku patří mezi generální partnery studia a podporuje již léta jeho činnost.
  Společnost se specializuje na prodej a pronájem nemovitostí - bytů, domů, pozemků a poskytuje veškerý servis související s těmito službami - smluvní dokumenty, odhady, právní a daňové poradenství. Více informací na www.realitnikral.cz
 • KulturaFM

  Jsme rádi za pravidelnou spolupráci s významnou kulturní institucí ve Frýdku-Místku. Společně jsme letos pořádali úspěšný Mezinárodní den tance a byli jsme pozváni účastnit se projektu 12 a jako v předchozích ročnících i letos na Advent ve městě.

  Program akcí naleznete na www.kulturafm.cz!
 • visitfm.cz

  Chcete-li se dozvědět, co se děje ve městě Frýdek-Místek, tak jste na správné adrese! Tento nový informační portál města vám poskytne přehledné kulturní a sportovní informace. Mrkněte na www.visitfm.cz !
 • Obchodní centrum Frýda

  Obchodní centrum FRÝDA se nachází ve Frýdku-Místku na pravém břehu řeky Ostravice, vedle nové moderní Haly Polárka. V obchodním centru naleznete obchody s módou, obuví, sportovním oblečením a vybavením, elektronikou, dětským zbožím a hračkami, 5D kinem, sushi restaurací, kavárnou a provozovny s rychlým občerstvením. Naše tanečníky jste mohli vidět na Dámské jízdě a oslavě 1. narozenin. Více na www.ocfryda.cz
 • Hudební klub Stoun

  Stálice mezi kluby ve Frýdku-Místku s bohatým kulturním programem. Klub pořádá pravidelně koncerty známých zpěváků i kapel, párty, diskotéky, besedy, stountalent a mnoho dalších. Kompletní program na www.stoun.cz
 • Boutique Gurmán

  Prodej nejlahodnějších sýrů ve Frýdku-Místku již od roku 2007. Díky velkému zájmu o tyto kvalitní holandské sýry se distribuce postupně rozšiřuje.
  Krom samotného prodeje sýrů společnost připravuje soukromé degustace vín, rodinné a firemní oslavy, stavební pohoštění, rauty či catering. Na přání Vám připraví i dárkové koše k Vámi požadované hodnotě.
  Díky franchisingové síti můžete tuto kvalitní prodejnu holandských syrů navštívit po celé ČR. Společnost pravidelně podporuje akce tanečního studia. Více informací na www.vemena.cz
 • Dobrá čajovna

  Dobrá čajovna ve Frýdku nabízí příjemné posezení a uvolnění se od všedních dnů nad šálkem dobrého čaje. Jakožto první Dobrá čajovna v moravskoslezském kraji a první licencovaná Dobrá čajovna v České republice funguje od roku 1994.
  Frýdecká čajovna nabízí jak konzumaci čajů v intimně laděném interiéru, tak nákup s sebou domů. www.dobracajovnafm.cz