NAŠE ÚSPĚCHY

SOUTĚŽNÍ SEZÓNA 2019 – 16x MEDAILE ( 9 x STŘÍBRO, 7 x BRONZ)

CZECH DANCE MASTERS  – OFICIÁLNÍ TANEČNÍ ŽEBŘÍČEK ČESKÉ REPUBLIKY

( 8 medailové pozice:  4 x 2.místo, 4 x 3.místo)

Regionální kolo 31.3. Opava 

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie FEMINA – 2. MÍSTO EXTRALIGA MALÉ FORMACE HVK

DISCO DANCE DĚTI – choreografie DON’T STOP THE PARTY – 2. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE DVK

DISCO DANCE JUNIOŘI – choreografie LITTLE MIX  – 2. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE JVK

STREET DANCE DĚTI choreografie ČASY SE MĚNÍ –  3. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE DVK

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie SQUAD – 5. MÍSTO HOBBY FORMACE JVK

Zemské kolo Morava 13.4. Olomouc (Street Dance – JVK, HVK)

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie FEMINA –7. MÍSTO EXTRALIGA MALÉ FORMACE HVK

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie SQUAD – 12-13. MÍSTO HOBBY FORMACE JVK

Zemské kolo Morava 14.4. Olomouc (Street Dance – DVK)

STREET DANCE DĚTI choreografie ČASY SE MĚNÍ –  x. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE DVK

Zemské kolo Morava 8.5. Bohumín (Disco Dance)

DISCO DANCE DĚTI – choreografie DON’T STOP THE PARTY – 3. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE DVK

DISCO DANCE JUNIOŘI – choreografie LITTLE MIX  – 2. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE JVK

Mistrovství ČR 25.5. Praha (Disco Dance)

DISCO DANCE DĚTI – choreografie DON’T STOP THE PARTY  – 3. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE DVK

DISCO DANCE JUNIOŘI – choreografie LITTLE MIX  – 4. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE JVK

Mistrovství ČR 18.5. Brno (Street Dance HVK)

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie MAN DOWN – X. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE DVK

 29.9. Brno (Hip-hop duo, malá skupina)

HIP HOP JUNIOŘI  – choreografie SISTERS  –3. MÍSTO VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA A  JVK

HIP HOP DUO  Haluzíková-Balonová  –10. MÍSTO VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA A  JVK

HIP HOP DUO  Sikorová-Kukuczková  –9. MÍSTO VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA A  JVK

 12.10. Olomouc (Hip-hop duo, malá skupina)

HIP HOP JUNIOŘI  – choreografie SISTERS  –6. MÍSTO VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA A  JVK

HIP HOP DUO  Haluzíková-Balonová  –X. MÍSTO VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA A  JVK

HIP HOP DUO  Sikorová-Kukuczková  –X. MÍSTO VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA A  JVK

 3.11. Brno (Hip-hop, disco dance duo, malá skupina)

HIP HOP JUNIOŘI  – choreografie SISTERS  –5. MÍSTO VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA A  JVK

HIP HOP JUNIOŘI DUO  Haluzíková-Balonová  –X. MÍSTO VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA A  JVK

HIP HOP JUNIOŘI DUO  Sikorová-Kukuczková  –X. MÍSTO VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA A  JVK

DISCO DANCE DĚTI DUO  – Střížová-Kavková  –X. MÍSTO VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA A  JVK

 10.11. Brno (disco dane duo)

DISCO DANCE DĚTI DUO  – Střížová-Kavková  –X. MÍSTO VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA A  JVK

8.12. Mistrovství ČR Brno (Hip-hop duo, malá skupina)

HIP HOP JUNIOŘI  – choreografie SISTERS  –X. MÍSTO VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA A  JVK

HIP HOP JUNIOŘI DUO  Haluzíková-Balonová  –X. MÍSTO VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA A  JVK

HIP HOP JUNIOŘI DUO  Sikorová-Kukuczková  –X. MÍSTO VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA A  JVK

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU – POSTUPOVÁ SOUTĚŽ

( 1x medailových pozicí:  1 x 2.místo)

Regionální kolo 7.4. Třinec

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie FEMINA – 2. MÍSTO PROFI SHOW HIP HOP HVK

DISCO DANCE DĚTI – choreografie DON’T STOP THE PARTY – 6. MÍSTO ZÁKLADNÍ LIGA HIP HOP DVK

DISCO DANCE JUNIOŘI – choreografie LITTLE MIX  – 7. MÍSTO ZÁKLADNÍ LIGA JVK

STREET DANCE DĚTI choreografie ČASY SE MĚNÍ –  5. MÍSTO ZÁKLADNÍ LIGA HIP HOP DVK

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie SQUAD – 6. MÍSTO ZÁKLADNÍ LIGA HIP HOP JVK

Zemské kolo Morava 27.4. Zlín

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie FEMINA – 5. MÍSTO PROFI SHOW HIP HOP HVK

SOKOL DANCE CUP, Ostrava 8.6. – POHÁROVÁ SOUTĚŽ

( 2x medailových pozicí:  1 x 2.místo,  1 x 3.místo)

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie SQUAD – 2. MÍSTO STREET DANCE JVK

STREET DANCE DĚTI choreografie ČASY SE MĚNÍ –  3. MÍSTO STREET DANCE DVK

ESO, Bohumín 8.5. – POHÁROVÁ SOUTĚŽ

( 2x medailových pozicí:  1 x 2.místo,  1 x 3.místo)

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie SQUAD – 2. MÍSTO STREET DANCE JVK

STREET DANCE DĚTI choreografie ČASY SE MĚNÍ –  3. MÍSTO STREET DANCE DVK

KOPŘIVNICKÉ MECHECHE, Kopřivnice 9.6. – POHÁROVÁ SOUTĚŽ

( 3x medailových pozicí:  2 x 2.místo,  1 x 3.místo)

DISCO DANCE DĚTI – choreografie DON’T STOP THE PARTY  – 3. MÍSTO DISCO DANCE DVK

STREET DANCE DĚTI choreografie ČASY SE MĚNÍ –  2. MÍSTO MALÉ SKUPINY DVK

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie SQUAD – 2. MÍSTO STREET DANCE JVK

 

SOUTĚŽNÍ SEZÓNA 2018 – 22 MEDAILÍ ( 8x ZLATO, 4x STŘÍBRO, 10x BRONZ)

 

CZECH DANCE MASTERS  – OFICIÁLNÍ TANEČNÍ ŽEBŘÍČEK ČESKÉ REPUBLIKY

(8 medailových pozicí: 3x 1. místo, 2x 2.místo, 3x 3.místo)

Regionální kolo 25.3. Opava 

DISCO DANCE DĚTI – choreografie FIRST STEPS – 2. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE DVK

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie WITHOUT ONE – 2. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE JVK

STREET DANCE DĚTI choreografie POP HOP BOUNCE –  1. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE DVK

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie MADE OF ENERGY – 1. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE JVK

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie MAN DOWN – 1. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE HVK

Zemské kolo Morava 21.4. Přerov (Street Dance – JVK, HVK)

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie MAN DOWN – 5. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE HVK

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie WITHOUT ONE – 13. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE JVK

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie MADE OF ENERGY – 12. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE JVK

Zemské kolo Morava 22.4. Přerov (Street Dance – DVK)

STREET DANCE DĚTI choreografie POP HOP BOUNCE –10. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE DVK

Zemské kolo Morava 8.5. Bohumín (Disco Dance)

DISCO DANCE DĚTI – choreografie FIRST STEPS – 3. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE DVK

Mistrovství ČR 26.5. Praha (Disco Dance)

DISCO DANCE (6) – 3. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE DVK

Mistrovství ČR 18.5. Brno (Street Dance HVK)

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie MAN DOWN – 3. MÍSTO HOBBY MALÉ FORMACE DVK

 

CZECH DANCE TOUR – POSTUPOVÁ SOUTĚŽ

(2 medailové pozice: 2x 1. místo)

Regionální kolo 15.4. Havířov

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie MADE OF ENERGY – 1. MÍSTO STREET DANCE

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie MAN DOWN – 4. MÍSTO HOBBY STREET DANCE

Zemské kolo Morava 6.5. Prostějov

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie MADE OF ENERGY – 4. MÍSTO STREET DANCE

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie MAN DOWN – 1. MÍSTO STREET DANCE

MIA FESTIVAL – POSTUPOVÁ SOUTĚŽ

(6 medailových pozicí: 2x 1. místo, 2x 2.místo, 2x 3.místo)

Semifinálové kolo 8.4. Ostrava 

DISCO DANCE DĚTI – choreografie FIRST STEPS –  5. MÍSTO, GROUPS, DISCO DANCE

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie NOSTALGIE – 1. MÍSTO HOBBY, GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie WITHOUT ONE  – 1. MÍSTO HOBBY, SMALL GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE DĚTI choreografie NA HUSTO – 2. MÍSTO HOBBY, GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE DĚTI choreografie POP HOP BOUNCE – 2. MÍSTO HOBBY, GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie MADE OF ENERGY – 4. MÍSTO PROFESSIONAL, SMALL GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie MAN DOWN – 3. MÍSTO PROFESSIONAL, SMALL GROUPS, STREET DANCE

Republikové kolo 27.5., Praha (Street Dance)

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie NOSTALGIE – 5. MÍSTO HOBBY, GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie WITHOUT ONE  – 8. MÍSTO HOBBY, SMALL GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE DĚTI choreografie NA HUSTO – 7. MÍSTO HOBBY, GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE DĚTI choreografie POP HOP BOUNCE – 7. MÍSTO HOBBY, SMALL GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie MADE OF ENERGY – 3. MÍSTO PROFESSIONAL, SMALL GROUPS, STREET DANCE

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie MAN DOWN – 4. MÍSTO PROFESSIONAL, SMALL GROUPS, STREET DANCE

 

SUMMER DANCE CUP, Boskovice 2.6. – POHÁROVÁ SOUTĚŽ

(3 medailové pozice: 3x 3.místo)

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie NOSTALGIE – 5. MÍSTO HOBBY, STREET DANCE

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie WITHOUT ONE  – 4. MÍSTO HOBBY, STREET DANCE

STREET DANCE DĚTI choreografie NA HUSTO – 3. MÍSTO HOBBY, STREET DANCE

STREET DANCE DĚTI choreografie POP HOP BOUNCE – 4. MÍSTO HOBBY, STREET DANCE

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie MADE OF ENERGY – 3. MÍSTO PROFI, STREET DANCE

STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie MAN DOWN – 3. MÍSTO PROFI, STREET DANCE

 

KOPŘIVNICKÉ MECHECHE 10.6. – POHÁROVÁ SOUTĚŽ

(3 x medailové pozice: 1x 1.místo, 2x 3.místo)

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie NOSTALGIE – 1. MÍSTO, STREET DANCE

STREET DANCE DĚTI choreografie NA HUSTO – 3. MÍSTO, STREET DANCE

STREET DANCE DĚTI choreografie POP HOP BOUNCE – 3. MÍSTO, STREET DANCE 

 

SOUTĚŽNÍ SEZÓNA 2017 – 11 MEDAILÍ ( 3x ZLATO, 3x STŘÍBRO, 5x BRONZ)

CZECH DANCE MASTERS  – OFICIÁLNÍ TANEČNÍ ŽEBŘÍČEK ČESKÉ REPUBLIKY

(3 medailových pozicí: 2x 1. místo, 1x 2.místo)

Regionální kolo 2.4. Opava

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie: So yo – 2.místo, HOBBY MALÉ FORMACE JVK

STREET DANCE DOSPĚLÍ  – choreografie: Connection – 1.místo, HOBBY MALÉ FORMACE HVK

Zemské kolo 22.4. Přerov 

STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie: So yo – 5.místo, HOBBY MALÉ FORMACE JVK

STREET DANCE DOSPĚLÍ  – choreografie: Connection – 1.místo, HOBBY MALÉ FORMACE HVK

Mistrovství ČR  12.5. Brno 

STREET DANCE DOSPĚLÍ  – choreografie: Connection – 6.místo, HOBBY MALÉ FORMACE HVK

CZECH DANCE TOUR 

Krajské kolo:

– DANCEPOINT JUNIORS PŘÍPRAVKA – choreografie: So yo – 2.místo, postup

– DANCEPOINT HLAVNÍ – choreografie: Connection – 3.místo, postup

Zemské kolo:

– DANCEPOINT JUNIORS PŘÍPRAVKA – choreografie: So yo – 5.místo, postup

– DANCEPOINT HLAVNÍ – choreografie: Connection – 4.místo, postup

MIA FESTIVAL

Semifinále:

– DANCEPOINT JUNIORS PŘÍPRAVKA – choreografie: So yo – 3.místo, postup

– DANCEPOINT HLAVNÍ – choreografie: Connection – 1.místo, postup

– DANCEPOINT DĚTI – choreografie: Happy Steps  – 4.místo, postup

– DANCEPOINT DISCO DANCE DĚTI – choreografie: Blue fancy 3.místo, postup

Mistrovství České republiky, Finále:

– DANCEPOINT HLAVNÍ – choreografie: Connection – 2.místo

– DANCEPOINT JUNIORS PŘÍPRAVKA – choreografie: So yo – 5.místo

HLUČÍNSKÝ TALENT

– DANCEPOINT DĚTI – choreografie: Happy Steps  – 4.místo

– DANCEPOINT DISCO DANCE DĚTI – choreografie: Blue fancy  3.místo

SOKOL DANCE CUP

– DANCEPOINT DĚTI – choreografie: Happy Steps  – 4.místo

– DANCEPOINT DISCO DANCE DĚTI – choreografie: Blue fancy  3.místo

 

SOUTĚŽNÍ SEZÓNA 2016 – SOUTĚŽE – 11 MEDAILÍ ( 4x ZLATO, 5x STŘÍBRO, 2x BRONZ)

CZECH DANCE MASTERS  – OFICIÁLNÍ TANEČNÍ ŽEBŘÍČEK ČESKÉ REPUBLIKY

(3 medailových pozicí: 1x 1. místo, 2x 2.místo)

Regionální kolo 3.4. Opava
STREET DANCE JUNIOŘI – choreografie: FREEdeck – 2.místo, HOBBY MALÉ FORMACE JVK
STREET DANCE JUNIOŘI– choreografie: TWINS POWER – 2.místo, HOBBY MALÉ FORMACE JVK
STREET DANCE DOSPĚLÍ – choreografie: Terpsichoré – múza tance –1.místo, HOBBY MALÉ FORMACE HVK

TANEČNÍ SKUPINA ROKU

Regionální kolo, Třinec (13.3.2016)
– DANCEPOINT JUNIORS – choreografie: TWINS POWER – 3.místo
Mistrovství Moravy, Přerov (16.4.):
– DANCEPOINT JUNIORS PŘÍPRAVKA – choreografie: FREEdeck – 2.místo

MIA FESTIVAL

Semifinále, Ostrava (2.4.2016):
– DANCEPOINT JUNIORS PŘÍPRAVKA – choreografie: FREEdeck – 4.místo, postup– DANCEPOINT JUNIORS – choreografie: TWINS POWER – 2.místo
– DANCEPOINT ADULTS – choreografie: Terpsichoré – múza tance – 1.místo

Mistrovství České republiky, Finále, Praha (27.5.2016):
– DANCEPOINT JUNIORS PŘÍPRAVKA – choreografie: FREEdeck – 3.místo
– DANCEPOINT JUNIORS – choreografie: TWINS POWER – 1.místo
– DANCEPOINT ADULTS – choreografie: Terpsichoré – múza tance – 2.místo

MIA – ONE IN GROUP

Frýdek-Místek (27.11.2016)
Kateřina Fojtíková – dancehall – 1. místo

Nikita Kiszková – street dance – 3. místo