LATINSKOAMERICKÉ A KARIBSKÉ TANCE PRO ŽENY (OTEVŘENÉ LEKCE)

!!!AKTUÁLNÍ INFORMACE O NUTNÉ REGISTRACI NA LEKCE !!! 

OD úterý 12. května se uskuteční dle rozvrhu otevřené lekce oblíbených latinskoamerických a karibských tanců s Václavem Uhrem. Těšit se můžete na lekcI od 18.00 do 19.00. V rámci aktuálního provozu studia jsme zavedli omezený počet tanečníků na lekci, je nutná registrace předem u lektora sms formou na čísle: ‭+420 602 964 738. Vaše permanentky platí i pokud již vypršelo datum platnosti, všechny jsme automaticky prodloužili na neurčito. Jednorázový vstup je za 140 Kč.

Budeme se velmi těšit!

Směs nádherných podmanivých tanců – SALSA, SAMBA, JIVE, CHACHA, RUMBA,  MERENGE, BACHATA, PASO DOBLE a to pod vedením zkušeného tanečníka a lektora Václava Uhra. Do těchto tanců se zapojuje celé tělo a proto si i při tancování nádherně zformujete postavu. Lekce se skládá z protáhnutí, základních tanečních kroků a krátké choreografie se závěrečným strečinkem.

Výborné odreagování po celém dni v práci. Relax tancem! Oblíbený kurz našeho studia je určen ženám, které mají rády latinsko-americké a karibské tance . Tančí se samostatně, nepotřebujete partnera.

Můžete přijít jednotlivě na lekci nebo si koupit výhodnou permanentku.


TERMÍN:lekce probíhají celoročně PŘIHLÁŠKA 
ČAS:  ÚTERÝ 18:00-19:00 
CENA: 140 Kč (jednorázový vstup), 1.200 Kč (permanentka 10 vstupů - platnost 4 měsíce)
LEKTOR: Václav Uher 
ÚROVEŇ: začátečníci, mírně pokročilí