KONKURZ DO SOUTĚŽNÍCH SLOŽEK 23.1.2016

Informace k rozřazení tanečníků pro soutěžní sezónu 2016.

Stávající třístupňová posloupnost dle tanečních dovedností pro JUNIORSKOU KATEGORII:

ZAČÁTEČNÍCI – kurz STREET DANCE JUNIORS, trénink 1x týdně  (celkem 1 hod). Neúčastní se soutěží, pouze vystoupení. (Vystoupení na závěrečné taneční show apod.) Možnost postoupení do vyšších složek dle výkonu.

MÍRNĚ POKROČILÍ – DANCEPOINT JUNIORS – PŘÍPRAVKA, trénink 2x týdně (celkem 2 hod) + víkendová soustředění, jedná se především o přípravu na hlavní soutěžní složku, sbíraní tanečních zkušeností, především na vystoupeních a soutěžích v amatérských kategoriích. Pro sezónu 2016 budou mít tanečníci vlastní i soutěžní choreografii, aby si vyzkoušeli atmosféru na soutěžích a tanečně se posunuli. Vystoupení na závěrečné taneční show i jiných v průběhu roku.

POKROČILÍ – DANCEPOINT JUNORS – trénink 2x týdně(celkem 3 hod)+ víkendová soustředění. Hlavní soutěžní složka reprezentující studio DANCEPOINT a město FRÝDEK-MÍSTEK na tanečních soutěžích a vystoupeních.

Vzhledem k velkému počtu tanečníků v juniorské kategorie bychom je rádi rozdělili podle jejich dovedností do správných kategorií. Pro všechny tanečníky je tento konkurz POVINNÝ, i když teprve začínají. Nebude se jednat o žádnou stresující záležitost, jde čistě o rozdělení tanečníků, aby i oni byli spokojeni a byli ve složce ve stejné úrovni jako jejich taneční dovednosti. Budeme se snažit o vytvoření pohodové atmosféry a tanečníci se mohou mezi sebou seznámit a porovnat dovednosti. Konkurz bude probíhat formou naučení dvou kratších sestav různých stylů pod vedením lektorů. Poté tanečníci zatancují sestavy ve trojicích před vedením tanečního studia.

Termín konání KONKURZU:

23. LEDNA

8.30 – 9.00: registrace účastníků, přidělení čísel a rozdělení do skupin

9.00 -12.00: výuka tanečních choreografií po skupinách s přestávkami. Rozpis bude uveřejněn na místě.

12:30 – zahájení rozřazení tanečníků.

Předpokládaný konec do 14.00 (svačiny s sebou:-))

Pro soutěžní složky chystáme od února velké taneční překvapení, kdy se na výuce a choreografiích bude nově podílet jeden z nejlepších tanečníků České republiky. Čeká nás od února intenzivní příprava, první kola soutěží jsou již od března 2016.

Pro ty, kteří měli ještě zájem dokoupit si klubová trička (180,- Kč), Vaky (150,- Kč) či klíčenky (39,-), budete mít možnost v přestávkách během konkurzu.

A PRO ZÁJEM ZE STRANY RODIČŮ, PŘIPRAVUJEME STREET DANCE PRO RODIČE. Přidáváme se tak k většině tanečních studií v republice, které tyto kurzy nabízí a setkávají se s velkým zájmem a účastí. Do konce ledna bude zveřejněn nový rozvrh.

Taneční konkurz