VERONIKA HOLIŠOVÁ

Charismatická a podmanivá tanečnice a choreografka s výraznou taneční osobností, která se stále vyvíjí a zlepšuje. Je zvyklá na sobě tvrdě pracovat a vzdělává se na workshopech (Dance Life Expo) a kempech (Street dance kemp, Spiritshop camp, Art Factory camp) u nás i v zahraničí.

Mezi absolvovanými workshopy jsou např. Hip Hop s Asiel Hardison (USA), Lady Mel (SK), Sanchez (ČR), house s Hiro (Japonsko), Byron Cox (USA), BranuONE (SK), dancehall s Regina (Rusko), Orville (Jamajka), vogue s Dashaun (USA), Viktor (SK), Michal Černý (ČR), wacking s Viktor (SK), Karlita (USA) a chorea s Quick crew (Norsko), Koharu Sugawara (Japonsko) nebo Camillo Lauricella (Španělsko).V roce 2014 své taneční zkušenosti sbírala v Kalifornii a letos se chystá rozšířit své taneční zkušenosti v Japonsku.

Lektorské činnosti se věnuje již několik let v tanečním studiu DANCEPOINT, které pomáhala tanečně budovat. Podílí se choreograficky na úspěšných soutěžních sestavách, komerčních vystoupeních i závěrečné show. Mimo lektorskou činnost se Verča věnovala ve studiu i jeho organizaci. V současné době je členkou a lektorkou taneční skupiny Beat Up Ostrava a ladies crew The Shameless v Ostravě.